Jak Skandynawia?

Jak Skandynawia?

Pierwsza myśl po odwiedzeniu polskich gór? Jak tu jest pięknie! Ten klimat! Czasem do złudzenia przypominał on ten “północny”. Surowość gór z przyjaznymi góralskimi chatkami, ciepłem kominka. Dwa przeciwstawne sobie pojęcia. To z czym nam się osobiście kojarzy Skandynawia. Co prawda możnaby pokusić się o stwierdzenie, że w samym Zakopanem jest więcej ludzi niż w całej Norwegii 😛

Co ciekawe również tam otwierają się miejsca które łączą w sobie elegancję, prostotę, pomysłowość, nowoczesność, oldschool, PRL co również nas zachęciło do dalszej pracy. Bo to znaczy że im więcej takich miejsc się pojawia to znaczy że tym piękniejsze będą miejsca do spędzenia wolnego czasu. Będą niepowtarzalne i będą miały swój klimat.

Polecamy szczególnie kawiarnię z fajnym widokiem na 3 piętrze pewnego budynku, przy dobrze znanej Zakopiańskiej ulicy:) Wystrój jest niesamowity. Można cieszyć oczy. Panuje tam styl loftowy, industrialny, nowoczesny. Wszystko utrzymane w przyjemnej kolorystyce, drewno, stal, biel, kolory ziemi. JAK SKANDYNAWIA ;)?