Jak we mgle

Jak we mgle

Być może tytuł nie przypomina prowadzenia bloga na stronie firmy produkującej meble, jednak do tego nawiązuje;)

Otóż bardzo często przeglądamy dziesiątki a czasem nawet setki stron internetowych w poszukiwaniu IDEALNYCH mebli do naszego pomieszczenia. Szukamy jak we mgle.

Salon? Sypialnia? Jadalnia, może łazienka lub taras?

Wszystkie te pomieszczenia zasługują na dopieszczenie.

Stół drewniany czy z płyty? Krzesła tapicerowane czy nie? Stół rozkładany? Mniejszy czy większy? Dużo możliwości.

Bardzo często wybieramy bezpieczne rozwiązania, boimy się zmian, nie dajemy się ponieść wyobraźni. Kupujemy oklepane już meble, proste w formie ale nie mające żadnego przekazu. Często w takich wnętrzach nie mamy przyjemności przebywać. Zapewne każdy z Was zna taką sytuację z własnego doświadczenia.

Jednak są rownież wnętrza które od pierwszego spojrzenia na nie zapierają dech, -a jesli nawet nie aż tak spektakularnie to mimo wszystko czujemy się w nich bardzo przytulnie-

Przychodzi nam wtedy do głowy

TA MYŚL:

“TAK, MUSZĘ ZMIENIĆ COŚ U SIEBIE”

I to bardzo dobrze. Z uwagi na to że podróżowanie w tych czasach stało się bardzo łatwe pozwala to czerpać inspiracje z różnych kultur i części świata. Jeszcze nigdy nie było to tak dostępne jak teraz. Nie mówiąc już o świecie internetu który powala na kolana w swojej dostępności i zasięgu.

Dzięki temu (kiedyś napisałabym “przez to” ;)) że parę lat temu życie potoczyło się tak a nie inaczej, mieliśmy możliwość zobaczyć i poznać kulturę Norwegów. Ich gościnność, ich przyjazność i otwartość. Cenią sobie naturę i naprawdę to pokazują na każdym kroku. W ich domach te cechy się uwidaczniają. Starsze pokolenia cenią sobie wszelakie dekoracje, eleganckie narzuty, przytulne dekoracje, duże fotele wypoczynkowe sofy. A to w połączeniu z nowoczesną kuchnią, loftowym stołem w jadalni a nad nim wiszącą industrialną lampą.

Młode pokolenia stawiają na całkowitą nowoczesność (Choć zdarzają się i tacy którzy łączą loft ze stylem vintage lub boho :)) Otwarty salon w połączeniu z kuchnią i miejscem do chillu to jest coś bardzo powszechnego.

Pobyt tam pokazał nam że można zrobić coś innego. I właśnie robimy. Platforma to miejsce gdzie znajdziesz meble w naprawdę rozsądnych cenach a przy tym o wysokiej jakości.  Tworzymy takie meble loftowe na które (gdybyśmy to my byli klientami) byłoby nas stać.

Dlatego nie trzeba już szukać jak we mgle. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Jeśli nie ma tego czego szukasz to po prostu napisz, może uda nam się coś na to zaradzić 🙂