Stolik kawowy industrialny biały

Interesuje Cię industrialny biały stolik kawowy do pokoju dziennego? W naszym sklepie znajdziesz taki bez najmniejszego problemu! Praktycznie rzecz ujmując prawie każdy stolik kawowy z naszej kolekcji mebli industrialnych można zakupić w kolorze białym – biały blat i biała podstawa. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie stolik kawowy industrialny biały idealnie dopasowany do swoich potrzeb. 

Biały stolik kawowy w stylu industrialnym – nasze propozycje

Czy już znasz nasze propozycje mebli industrialnych do salonu? Oferujemy nowoczesne, designerskie i trwałe meble, które wyróżniają się na rynku niestandardowym projektem i bogatą kolorystyką. Wśród nich ważne miejsce zajmują stoliki kawowe. W naszej ofercie znajdują się stoliki okrągłe, prostokątne, a także ostatnio bardzo modne stoliki podwójne. 

Jeśli szukasz białego stolika kawowego w stylu industrialnym to nie mogłeś trafić lepiej. Mamy duży wybór stolików – każdy model stolika można wybrać w białym zestawieniu, czyli blat w dekorze Biel arktyczna lub Marmur bianco, a do tego białe podstawy. Oczywiście nogi stołu można dobrać w kontrastowym kolorze, na przykład grafitowym lub złotym. Blat wykonujemy z wytrzymałej i odpornej na działanie światła i temperatur płyty laminowanej. Do niedawna drewniane nogi stołów były jedynie koniecznym do utrzymania stabilności elementem stolika lub stołu, lecz metal, z którego obecnie wykonujemy nogi do stolików industrialnych daje nam duże możliwości, jeśli chodzi o kształt i design. Dzisiaj podstawy stolików nie muszą być nudne – można im nadać designerski, niepowtarzalny kształt, który ma wpływ na wizualny odbiór całego produktu. Podstawa stolika nie musi oznaczać czterech prostych nóżek, może mieć kształt łuków lub krzyżaka. Co ważne takie podstawy nadal pozostają bardzo stabilną podporą dla blatu. 

Nasi projektanci mebli przykładają dużą wagę do tworzenia nowych propozycji podstaw do naszych stolików. Gwarantujemy, że każda jest interesująca, stabilna i niesamowicie dekoracyjna. Zachęcamy do obejrzenia naszych pomysłów na przykładzie białych stolików kawowych industrialnych.

Styl industrialny w nowoczesnym wydaniu

Podoba Ci się aranżacja mieszkania w stylu industrialnym? Czy styl loftowy kojarzy Ci jedynie z betonem, cegłą i chłodem wielkich pomieszczeń? To prawda, że początki tego stylu wywodzą się z zaadoptowanych na mieszkania starych budynków dawnych fabryk. Takie wnętrza cechowały się ogromnymi przestrzeniami i wykończone były tak jak na to pozwalało wcześniejsze przeznaczenie budynku, czyli widoczne były fragmenty instalacji wodnych i elektrycznych, odsłonięte ściany wykonane z cegły i oczywiście wszechobecny beton. Mieszkanie urządzone w stylu industrialnym musi więc bezapelacyjnie zawierać w sobie naturalne materiały takie jak szkło, beton, stal, cegła i drewno, a także np. wiszące kable, żarówki zamiast eleganckich lamp itd. To jest klasyczny styl industrialny. 

Jednak z biegiem czasu wszystko ewoluuje, również styl loftowy, który zagościł na dobre w naszej kulturze musiał „przystosować się” do nowych realiów. Obecnie nie dziwi nas wystrój wnętrza, który nazywamy industrialnym, ale ma elementy stylu skandynawskiego, glamoure czy eklektycznego. Często industrialnym wnętrzom nadajemy bardziej ciepły i przyjazny charakter, poprzez klimatyczne dodatki w postaci dywanów, poduszek czy zasłon. Lubimy też wprowadzać inne kolory, jak na przykład biały, beżowy czy zielony. 

Nikogo już więc dzisiaj nie zdziwi biały stolik kawowy wykonany w stylu industrialnym. Wręcz przeciwnie – będzie doskonałym elementem wyposażenia pokoju dziennego zaaranżowanego w stylu loftowym, ale w wydaniu bardziej glamoure. 

Platforma Mebli EGEN Michał Kliszczun © 2024
projekt i realizacja: DST DESIGN