Stół okrągły rozkładany industrialny 

Planujesz remont i nie wyobrażasz sobie mieszkania bez okrągłego, rozkładanego stołu loftowego, przy którym możesz zjeść spokojnie i wygodnie posiłek? Ostatnio zachwycił Cię tak zwany styl industrialny? Wyróżnia się on otwartymi przestrzeniami, bogatymi w takie elementy jak beton architektoniczny, cegła, drewno lub metal. Dominującymi kolorami dodatków jest brąz, bordo, czerń. Stół okrągły industrialny rozkładany ze względu na swoją elegancję połączoną z prostotą, cieszy się coraz większą popularnością.

Stół okrągły rozkładany w stylu industrialnym - oferta

Okrągłe rozkładane stoły industrialne wyróżniają się nieskomplikowaną, stabilną konstrukcją. Składają się z solidnego blatu połączonego z masywnymi metalowymi nogami lub lekką, stabilną podstawą. Chociaż stoły mają prostą bryłę i konstrukcję, zadbaliśmy o to, by oferta dekorów blatów była urozmaicona:

  • dąb lefkas ciemny,
  • dąb artisan
  • dąb craft złoty,
  • dąb sonoma,
  • bellato szary,
  • smooth concrete brown,
  • marmur bianco,
  • czarny molet,
  • dąb lancelot.

Jako producent okrągłych stołów stosujemy tylko wytrzymałe mechanicznie płyty laminowane, które są odporne na czynniki zewnętrzne. Blat każdego stołu osadzony jest na mocnej ramie, która zwiększa stabilność stołu. Stalowe elementy stołów malowane są proszkowo, co wpływa na ich trwałość i odporność na zarysowania i odpryski. Do każdego blatu można zamówić według upodobania nogi koloru czarnego, grafitowego, białego lub złotego.

Zalety okrągłego stołu industrialnego z dostawkami

Stół okrągły zajmuje mniej miejsca niż jakikolwiek inny model. Może się to wydawać mało prawdopodobne, ale to prawda.  Poza tym zaletą jest to, że przy okrągłym stole można porozmieszczać większą, a nawet nieparzystą ilość krzeseł. To wszystko sprawia, że chętniej decydujemy się na elegancki, prosty okrągły rozkładany stół loftowy, niż na symetryczny, prostokątny model. Stół rozkładany ma również tę zaletę, że na co dzień może pozostawać złożony, co pozwala cieszyć się większą przestrzenią w pomieszczeniu. Z kolei jeśli spodziewamy się gości, możemy wykorzystać dodatkową wkładkę i cieszyć się wspólnym posiłkiem przy dużym okrągłym stole. 

Odpowiednie wymiary okrągłego, rozkładanego stołu loftowego

Decydując się na rozkładany stół loftowy okrągły, trzeba dobrze przeanalizować, jakie wymiary będzie mieć blat po rozłożeniu. Dlatego, ważny jest wymiar wkładki, która ma poszerzyć stół. Chodzi przecież nie tylko o to, żeby stół był duży i szeroki, ale żeby przede wszystkim wygodnie się przy nim siedziało. Naszym celem jest komfort i wygoda wszystkich siedzących przy stole. W naszej ofercie podano bardzo precyzyjne wymiary średnicy, wysokości stołu oraz grubości blatu i szerokości nóg.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, PLATFORMA MEBLI wykonuje niepowtarzalne  stoły industrialne rozkładane okrągłe dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki temu, nie musisz rezygnować z zakupu stołu, tylko ze względu na niewymiarowe albo nieustawne pomieszczenie. 

Bez względu na to, czy myślisz o stole do salonu, kuchni lub jadalni, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać idealnie dopasowany stół loftowy.

Styl loftowy dzięki swojej prostocie połączonej z elegancją i klasyką zyskuje na popularności. Dzięki różnym wariantom stołów rozkładanych industrialnych do wyboru, wielu klientów decyduje się na ich zakup i nie żałuje swojej decyzji. Zachęcamy do przeanalizowania naszej szerokiej oferty. Znajdziesz tutaj gotowe modele do wyboru, ale jeśli nie widzisz czegoś odpowiedniego dla Twojego wnętrza, nie zniechęcaj się, tylko skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy coś specjalnie pod Twoje potrzeby.

Platforma Mebli EGEN Michał Kliszczun © 2024
projekt i realizacja: DST DESIGN