Stół industrialny rozkładany

Poszukujesz praktycznego i designerskiego stołu industrialnego rozkładanego do jadalni? Doskonale trafiłeś! Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy kategorię ściśle odpowiadającą Waszym potrzebom. Często zdarza się, że przeglądacie zasoby internetu i nie otrzymujecie precyzyjnych odpowiedzi na Wasze zapytania, co znacznie wydłuża proces poszukiwań. Szanując zatem czas naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wąskiej kategorii czyli stołów industrialnych z funkcją powiększenia blatu poprzez dodatkową dostawkę. Co znajdziecie w naszej ofercie?

Stoły loftowe rozkładane dostępne w naszym sklepie

Jesteśmy polskim producentem mebli loftowych. Od wielu lat zgłębiamy tajniki stylu industrialnego, a nasze spostrzeżenia przekładamy na intrygujące projekty. Jednym z naszych flagowych produktów jest stół loftowy rozkładany.

Nasza oferta rozkładanych stołów loftowych jest bardzo bogata.  Proponujemy stoły rozkładane prostokątne, kwadratowe i oczywiście okrągłe. Blat każdego z nich można powiększyć, dzięki dodatkowym dostawkom. Oferujemy wiele ciekawych opcji, które z pewnością będą dla Was miłym zaskoczeniem. Każdy stół prezentowany w tej kategorii można zakupić w dowolnej kombinacji kolorystycznej. Podstawa dostępna jest w kolorze: czarnym, grafitowym, złotym i białym. Natomiast blat stołu industrialnego rozkładanego występuje w dekorach: marmur bianco, biel arktyczna, czarny molet, dąb lefkas ciemny, dąb artisan, dąb craft złoty, dąb sonoma, bellato szary, smooth concrete, dąb lancelot. Oczywiście na bieżąco dodajemy nowe dekory, tak aby wyprzedzić oczekiwania naszych klientów. 

Dlaczego są popularne - stoły industrialne rozkładane?

Stół to serce każdej jadalni, nawet tej z ograniczoną przestrzenią. Biorąc pod uwagę różne możliwości i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy kolekcję stołów rozkładanych. Marzeniem chyba każdego z nas jest posiadanie ogromnej jadalni z wielkim stołem, który tylko czeka, żeby zasiąść przy nim do wspólnego posiłku. Większość z nas musi zmagać się z trudnościami aranżacyjnymi związanymi z małą powierzchnią mieszkania – jak połączyć w jednym pomieszczeniu dwie funkcje: rekreacyjną i jadalnianą. Niewielka powierzchnia przeznaczona na jadalnię musi więc zostać praktycznie i bardzo starannie zaplanowana. Duży stół z całościowym blatem mógłby na co dzień niepotrzebnie zabierać cenną przestrzeń. Z tego względu wielu z Was poszukuje stołu loftowego mniejszych rozmiarów, który w zależności od okoliczności będzie można powiększyć o dodatkowe kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt centymetrów. Stół industrialny rozkładany ma jeden niewielki minus – jego blat musi być przedzielony, przez co nie ma jednolitej powierzchni. Jednak korzyści wynikające z możliwości powiększenia blatu stołu przewyższają tą drobną niedogodność.

A co powiedzieć o samym stylu industrialnym? Chyba nikogo nie musimy przekonywać, dlaczego warto wprowadzić w swoim domu lub mieszkaniu elementy stylu loftowego. Jest on ostatnio niesamowicie popularny. Łączy w sobie materiały takie jak szkło, drewno, metal, beton, cegłę itd. Chłód metalu pięknie równoważy ciepło drewna, a beton i cegła pięknie korespondują z miękkim światłem i zielonymi dodatkami w postaci roślin. Stół wykonany w takim klimacie, czyli z metalową podstawą – w klasycznym lub nowoczesnym wydaniu oraz drewnianym rysunkiem drewna na blacie to strzał w dziesiątkę. A jeśli dodatkowo loftowy stół industrialny ma funkcję rozkładania to nie można było wybrać lepiej. 

Stół industrialny z dostawkami – praktyczne rozwiązanie

Nasze stoły industrialne mają dostawki czyli wkładki, dzięki którym można powiększyć powierzchnię blatu. Wkładki są różnej wielkości w zależności od modelu stołu loftowego, niektóre stoły można powiększyć nawet o 100 centymetrów.  Większość stołów nie ma możliwości przechowywania wkładek pod blatem – muszą być przechowywane osobno. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwiło nam stworzenie pięknego, cienkiego blatu bez konieczności zabudowywania go na potrzeby dostawki. 

Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas opcje zaspokoją Wasze potrzeby i  oczekiwania względem stołów rozkładanych. Stół industrialny z dostawkami to obecnie najchętniej kupowany produkt w naszym sklepie.

Platforma Mebli EGEN Michał Kliszczun © 2024
projekt i realizacja: DST DESIGN