Stolik kawowy 2w1

Zestawy stolików są obecnie bardzo modnym i pożądanym rozwiązaniem. Jeśli Ty również szukasz stolika kawowego 2w1 to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie internetowym oferujemy komplety stolików w stylu industrialnym wyprodukowane bezpośrednio przez nas, czyli firmę Platforma Mebli Egen. Wybierając nasz stolik masz więc gwarancję najwyższej jakości, trwałości produktu oraz innowacyjnych projektów. 

Stolik kawowy 2w1 to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zwróćmy uwagę na kilka zalet takich modeli. 

Dlaczego komplet stolików kawowych jest tak popularny?

Jak już wspomnieliśmy komplety stolików kawowych 2w1 cechują się niebywałą funkcjonalnością. Z tego względu ich popularność cięgle się zwiększa. Ponieważ średnia wielkość mieszkań Polaków wynosi niewiele ponad 50m2 to oczywistym jest, że wykorzystanie takiej powierzchni musi być optymalnie rozwiązane, a przestrzeń właściwie zaprojektowana. Najlepszą opcją jest łączenie funkcji i wykorzystanie elementów, które można rozkładać i składać. 

Przykładem łączenia funkcji jest na przykład zlokalizowanie salonu i jadalni w jednym pomieszczeniu lub połączenie salonu z aneksem kuchennym. Jeśli mowa o pokoju dziennym to właśnie w nim można wykorzystać meble, które mają opcje „powiększania” i wielozadaniowości. Takim przykładem jest stolik 2w1. Komplet stolików kawowych składa się z dwóch identycznych stolików wykonanych w różnych wielkościach. Przeważnie stoliki są tak zaprojektowane, aby można je było nasunąć na siebie. Dzięki temu na co dzień stoliki zajmują mniej miejsca - tak cennego w małym mieszkaniu, a w razie potrzeby mogą zostać rozsunięte i wykorzystane jako dwa oddzielne stoliki.

Ogromną zaletą kompletu dwóch stolików kawowych jest możliwość korzystania z jednego stolika niezależnie od drugiego. Mniejszy stolik można użyć na przykład jako czasową podstawkę pod flakon z kwiatami lub lampę stołową przy fotelu, podczas gdy drugi stolik wciąż spełnia pierwotną funkcję. 

Możliwość korzystania oddzielnie ze stolików kawowych 2w1 jest też bardzo praktyczna podczas podejmowania większej ilości gości. Nie ma wówczas konieczności usadzenia wszystkich jednym blacie stolika, ale można rozlokować gości w różnych miejscach pokoju pozostawiając im nadal możliwość szybkiego skorzystania ze stolika, który stoi niedaleko nich.

Oprócz funkcji praktycznej stoliki 2w1 mają także zalety dekoracyjne – w niezwykle atrakcyjny sposób urozmaicają przestrzeń pokoju dziennego. Zamiast jednej masywnej powierzchni blatu mamy dwa  stoliki, które można dowolnie ustawiać i dowolnie wykorzystać.  

A może stolik kawowy 2w1 okrągły, biały lub kwadratowy?

Komplety stolików kawowych są charakterystyczne szczególnie dla aranżacji wnętrza w stylu industrialnym. W naszej ofercie znajdują się rozmaite opcje takich stolików, między innymi:

  • stolik kawowy okrągły 2w1okrągły
  • stolik kawowy 2w1 biały
  • stolik kawowy 2w1 kwadratowy
  • stolik kawowy 2w1 prostokątny
  • stolik kawowy 2w1 złoty.

Każdy model kompletu stolików kawowych jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest kilkanaście dekorów blatów, w tym: Dąb lancelot Dąb lefaks ciemny Dąb Craft złoty Dąb Sonoma Bellato Szary Smooth Concrete Brown Marmur Bianco Biel Arktyczna Czarny Molet; natomiast metalowe podstawy stolików dostępne są w kolorach: czarnym, grafitowym, złotym i białym. Nasze stoliki wyróżniają się ciekawymi formami podstaw, co szczególnie przyciąga uwagę naszych klientów. 

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stolików kawowych 2w1 – w razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. 

Platforma Mebli EGEN Michał Kliszczun © 2024
projekt i realizacja: DST DESIGN